Showbiz

Tuna: Vazhdoj tē mbetem “ zogu” më i mirë prej krejtve

Këngëtarja është kthyer pas në kohë përmes një postimi të bërë në Instagram.

Tuna ka publikuar një fotografi të vitit 2015, ku shfaqet e veshur me të brendshme ngjyrë të zezë.

Në muzikë, këngëtarja nuk është dhe shumë aktive me projekteve të reja muzikore.“Chonga” mban titullin kënga e saj e fundit, e lansuar një vit më parë dhe deri tani numëron afër katër milion klikime.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button
Close
Close