Showbiz

Sikur sirenë, Kejvina ekspozon linjat bombastike

Modelja e njohur shqiptare Kejvina Kthella, jo rastësisht cilësohet si një nga femrat më “hot” shqiptare.

Kejvina gjithashtu është mjaft aktive dhe atraktive me paraqitjet e saj nëpër rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Së fundmi ka publikuar disa fotografi nga pishina ku ka vënë në pah linjat e saj bombastike trupore.

Ajo u bë e njohur teksa ishte pjesë e emisionit “Xing…”, derisa mori gjithë vëmendjen me bukurinë e saj.

View this post on Instagram

🌹

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

Pastaj ajo ka vazhduar me modelimin, duke u bërë një nga modelet më “hot” dhe më të kërkuara. /

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button
Close
Close