Uncategorized

Shikoni vajzën e këtij çifti, është kombinimi më i bukur që keni parë ndonjëherë!

Ne shohim njerëz të mrekullueshëm çdo ditë, mirëpo kjo familje është vërtet e tillë dhe na ka lënë pa fjalë!

Prindërit janë të dy model, Ksenia Belousova dhe ish-futbollisti Hugo Ukah, dhe vajza e tyre Vivienne, që ka fituar lotari gjenetike.

Vajza e tyre që tani merr pjesë në sete fotografike dhe me siguri edhe atë e pret një e ardhme si modele.

Vievienne është ndër kombinimet më të bukura mes tipareve të babait dhe nënës që kemi parë ndonjëherë!

Më poshtë mund të bindeni edhe ju duke i parë fotot e kësaj familjeje!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button
Close
Close