Showbiz

Reja e Dacit hap facebookun e burrit të saj të ndjerë, por shikoni ҫfarë gjeti aty

Vitin e kaluar si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë ndërroi jetë zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci.

Ai ishte djali i vetëm i akademikut, Nexhat Dacit, shkruan ORAinfo.

Arian Daci la pas vetës gruan Meritën dhe dy djemtë e tij.

Sonte Merita ka publikuar një foto të djemve të tyre, të cilën e mori nga facebooku i Arianit./ORAinfo/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button
Close
Close