Showbiz

Publikohet video e Arbenita Ismajlit duke u zhv **eshur

Arbenita Ismajli, është njëra nga modelet e cila shpesh herë merr vëmendjen e mediave me veprimet e saj.

Së fundi, i është publikuar një video nga prapaskenat e një kampnje.

Arbenita në video shihet duke u zhv,,, teksa tregon linjat e bukura që posedon.

Ndryshe, modelja është fytyra e markave të shumta të njohura në botë dhe ka arritur suksese të shumta.

View this post on Instagram

Arbenita🖤

A post shared by Tik Tok Albania (@tiktokkal) on

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button
Close
Close