Showbiz

Nora ekspozon linjat perfekte, Roberti bën veprimin e papritur

Nora ekspozon linjat perfekte, Roberti bën veprimin e papritur

Nora IstrefiNora Istrefi ka publikuar imazhe nga karantina.E veshur me veshje ngjyrë të zezë këngëtarja është shfaqur mahnitëse, shkruan portali GazetaBlic.
Nora, në pantallonat e ngushtë ka ekspozuar të pasmet e cila po duket tejet në formë. Po ashtu, ajo në njërën nga fotot shihet se ka vendosur edhe maskën mbrojtëse nga covid-19. Nora ka shkrepur këto foto në një ambient të hapur.

Ajo mori komente dhe pëlqime të shumta, nuk mungoi edhe ai nga ish bashkëshorti i saj Roberti i cili ia ka pëlqyer fotografitë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button
Close
Close