Sport

Momenti kur Leo Messi tallet me mbrojtësin e Atletico Madridit

Aktualisht po zhvillohet ndeshja mes Barcelonës dhe Atletico Madridit.Rezultati aktual i takimit është 1-1, ndërsa Messi po jep magji sikur gjithmonë, përcjell GazetaBlic.Një moment magjie e dhuroi para pak minutave kur e kaloi në mënyrë fantastik mbrojtësin e Atletico Madridit, Lodi.

Ky driblim i Messi shumë shpejt u bë hit në rrjetet sociale.Shikojeni dhe shijojeni…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button
Close
Close