Uncategorized

Milot Rashica bëhet baba për herë të parë, publikon foton më të ëmbël të djalit

Futbollisti i kombëtare kosovare, Milot Rashica, sot është bërë baba për herë të parë.

Ai dhe gruaja e tij, Belkizi sot janë bërë prindër të një djali, përcjell ORAinfo.

Miloti ka marrë urime të shumta me rastin e lindjes së djalit.

E para pak minutave ai ka publikuar foton më të ëmbël të djalit, e të cilin e kanë pagëzuar me emrin Tian./ORAinfo

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button
Close
Close