Interesante

Me flokë të shkurta dhe shumë zonjë, ja si duket sot “Dona Nazira”

“Dona Nazira”, gjatë do të mbetet në memorien e adhuesve të serialeve.

Seriali “El Clon”, u bë i njohur në të gjithë botën për shkak të tematikës së tij, atë të klonimit të njeriut.

Ky serial mori vëmendje të madhe edhe në vendin tonë. Por, disa nga aktorët e këtij seriali mbetën të dashur për publikun.

Një prej personazheve të këtij seriali është edhe “Dona Nazira”, emri i vertetë i së cilës është Eliane Teresinha Giardini.

Eliane Teresinha Giardini tashmë është 66-vjeçare mirëpo, pavarësisht moshës ajo përsëri shfaqet si një zonjë e vërtetë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button
Close
Close