Showbiz

Luana shfaqet në bikini, barku i saj merr gjithë vëmendjen

Luana Vjollca është emri i këngëtares dhe moderatores shumë të dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse

Luana është shumë aktive me postime në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo përmes një fotografie ka treguar se wshtw duke i kaluar pushimet nw bregdet.
Nw bikini, Luana ekspozon linjat e saj përfekte.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button
Close
Close