Showbiz

Linjat e trupit, e dashura e CR7 le pa koment ndjekësit

Ushtrimet e Georgina Rodriguez kanë qenë një temë e përsëritur mes fansave, teksa ajo vazhdon të qëndrojë e izoluar me familjen e saj.

Në të njëjtën kohë, edhe partneri i saj, Cristiano Ronaldo, ka ndarë imazhe të ndryshme ku shihet duke praktikuar ushtrimet në kushte shtëpie.

LEXO EDHE:
Pasi uroi kunatën, Dua shfaqet pa jelek në Instagram
Bukuroshja spanjolle ekspozoi të pasmet e saj, veshur me rroba sportive. Georgina dhe Cristiano janë izoluar me fëmijët e tyre, Cristiano Jr, binjakët Eva dhe Mateo dhe Alana, pasi u zhvendosën në Portugali nga Torino të Italisë veriore. gazetaprishtina.info

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button
Close
Close