Lajme

Ky është orari i lëvizjes së qytetarëve nga nesër e deri më 18 maj

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar orarin e ri të qarkullimit të qytetarëve në Kosovë, në kohën e pandemisë.

Orari i ri do të jetë i vlefshëm nga data 4 maj deri më 18 maj, sipas shifrës së parafundit të numrit personal të leternjoftimit.

Lëvizja e qytetarëve sipas masave të Ministrisë së Shëndetësisë kundër përhapjes së COVID-19, nga data 4 maj deri më 18 maj, do të bëhet dy herë në ditë (i ndarë në dy pjesë) 90 minuta paradite dhe 90 minuta pasdite

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button
Close
Close