ShowbizSport

Ky është emri që zgjodhën Belkizja dhe Miloti për djalin e tyre

Milot dhe Bekliz Kera dyshja simpatike sot morën epitetin prind për herë të parë.

Çifti i njohur u gëzuan me ardhjen në jetë të një djali, të cilin e quajtën Tian, shkruan “Kosovarja”.

Rikujtojmë se vjtin e kaluar çifti Rashica kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre.

Tani do i shohim për herë të parë si prindër të princit të tyre bukurosh.

Tianit të vogël i urojmë shëndet./GazetaPrishtina/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button
Close
Close