Showbiz

Kejvina tregon të pasmet rrumbullake

Modelja dhe valltarja shqiptare Kejvina Kthella ka vazhduar aktivitetin e saj në rrjetet sociale

Modelja, ishte që disa muaj në Amerikë, por tashmë ajo është kthyer në Europë dhe për momentin është në qytetin e modës, Milan në Itali.

Kejvina edhe nga Italia nuk po mungon për të treguar asetet e saj seksi.

Derisa deri me sot ajo ka treguar më shumë gjoksin, sot Kejvina ka treguar të pasmet e saj derisa ka pasur të veshur një fustan të gjelbër me një dizajn të gjarprit mbi të. /GazetaExpress/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button
Close
Close