Uncategorized

Harrojeni Koronavirusin, Ngjarje e rende po ndodhe ne Kosove

Intensiteti i lartë i reshjeve të shiut ka ndikuar në vërshime të shumta anembanë Kosovës.

Si pasojë e reshjeve të shumta të shiut që janë aktive që prej dje është ngritur niveli i ujit në fshatin Bellopoj të komunës së Podujevës.

Banorë të kësaj ane janë shprehur të shqetësuar dhe kanë filluar të largohen nga shtëpitë, raporton Indeksonline.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button
Close
Close