Showbiz

Encës mezi po ia mban fustani

Këngëtarja Enca Haxhiu ka treguar edhe sot njërin prej aseteve të saj kryesore

Këngëtarja krenohet me gjoksin e saj gjigant dhe atë e ekspozon pothuajse në të gjitha fotot në Instagram.

Edhe sonte nuk është ndryshe. Këngëtarja është shfaqur me këtë fustan të zi e ulur derisa e vënë atë në pah sa më shumë që mundet.

Ndryshe, Enca pritet që të lansojë një këngë bashkë me reperen Rina Balaj. Kjo e fundit kishte paralajmëruar këtë këngë ditë më parë.

Kujtojmë se Enca për këtë vit kishte paralajmëruar shumë këngë, madje edhe një album, por që planet i kanë mbetur në gjysmë shkaku i pandemisë globale, COVID-19. /GazetaExpress/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button
Close
Close