Ekonomi

Eida & Patroni , me çmimet më të lira në vend

Kompania e njohur për cilësi të derivateve dhe çmime të lira “Eida & Patroni” ,ka lansuar kampanjën e saj të radhës duke ofruar super çmime të derivateve

Rrjeti i shitjes së derivateve në gjithë Kosovën “Eida & Patroni” ka ulur çmimet e naftës ne 0.77 cent dhe benzinës 0.79 cent , duke u bërë kështu kompania me çmimin më të lirë në vend.

Driton Morina, Drejtor në “Eida & Patroni” thotë se aktualisht kompania që ai përfaqëson ka çmimet më të lirë të derivateve në vend.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button
Close
Close