Showbiz

Edhe Qumili me “Debat Politik”, humori i tij është epik

Aktori i njohur i humorit Sevdai Radogoshi i njohur më së miri me rolin e Qumilit ka sjellur një tjetër komedi.

Duke u bazuar me situatën politik në vend e debatet politike janë në numër të madh aktualisht në televizionet tona, humoristi gjakovar u inspirua pikërisht nga kjo.

Por, artisti përfshiu të gjithë debatin me humorin e tij të papërsëritshëm dhe unik duke sjellur një debat të “nxehtë” me temat aktuale politike në vend.

Komedia mban emrin “Debati Politik” dhe përveç Sevdais luajnë edhe Shkumbi Radogoshi, Altina Kusari dhe Arben Lleshi.

“Debati Politik” e gjeni tashmë në Youtube./Indeksonline/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button
Close
Close