Showbiz

Çiljeta Xhilaga shtatzënë, ja kush eshte babai i femijes

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të dytë.

Ajo është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë me partnerin, Alban Hoxhën, ndërsa lajmin e ka zbuluar “Panoramasport.al”.

Portieri i Partizanit, Alban Hoxha dhe këngëtarja Çiljeta Xhilaga, janë në pritje të ëmbël, pas plot 3 vitesh lidhje së bashku.

Është bërë me dije se këngëtarja është vetëm në muajin e parë të shtatzënisë.

Kujtojmë që Albani dhe këngëtarja kanë 2 djem nga martesat e mëparshme. Ky do të jetë fëmija i parë që ata do të kenë së bashku.

Edhe pse është përfolur shumë për lidhjen e portierit të Partizanit me Çiljetën, çifti është mundur të jetë sa më i tërhequr nga mediat dhe gazetarët.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button
Close
Close