LajmeUncategorized

Bajram Gecaj për sulmin që e pretendon VV-ja: A e lypin? Bash kah të enden!

Shefi i kabinetit në Ministrinë e Punëve të Brendshme, Bajram Gecaj, ka komentuar përplasjen e deputetëve të LDK-së dhe VV’së në Komisionin për Punë të Jashtme.

Dy deputetë të VV’së kanë thënë që janë sulmuar pas përfundimit të seancës nga deputetët e LDK-së, Kujtim Shala dhe Arben Gashi.

“A e lypin? Bash kah të enden!”, ka thënë ai.

“A jemi ne që hyjmë në thes me ta? Kurrë!”, vazhdon Gecaj

A e lypin? Bash kah të enden! A jemi ne që hyjmë në thes me ta? Kurrë!

Gepostet von Bajram Gecaj am Dienstag, 28. Juli 2020

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button
Close
Close