1 orë më parë

  Të mbyllur në shtëpi, por shqiptarët nuk heqin dorë nga “vesi” dhe thyejnë rekordin

  Në gjysmën e parë të marsit dhe në prill, shqiptarët, ashtu si gjithë shtetasit e vendeve të e tjera u…
  2 orë më parë

  Zëdhënësi i Qeverisë flet për zgjedhje, i bën thirrje Kuvendit që të mblidhet e të shpërbëhet

  Gjykata Kushtetuese pritet të dalë me aktgjykim rreth cështjes së mandatarit për formimin e Qeverisë gjatë kësaj jave, zëdhënësi i…
  2 orë më parë

  Ministria e Hajdarit po planifikon të shpenzojë rreth 27 mijë euro për furnizim me llaptopë e kompjuterë

  Ministria e Ekonomisë, Punësimit, Tregtisë, Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Investimeve Strategjike e cila drejtohet nga Rozeta Hajdari, po planifikon që të…
  2 orë më parë

  Misteri i pulës që bën vezë të gjelbërta

  Misteri i pulës që bën vezë jeshile po bën bujë në të gjithë botën. A.K. Shihabudheen, është pronari i një…
  2 orë më parë

  Tërnava thotë se në këtë ditë mund të fillojë hapja e xhamive

  Kryetari i Bashkësisë Islame në Kosovë (BIK), Naim Tërnava, është deklaruar se rënia e numrit të infektuarve në ditët e…
  2 orë më parë

  Këshilltari i Kurtit kërcënon Gjykatën Kushtetuese me katastrofë nëse nuk vendos në favor të VV

  Elvis Hoxha, këshilltari i kryeministrit në detyrë, ka bërë një status mjaft problematik e konspirativ në profilin e tij në…
  2 orë më parë

  “Driton Kali, servil, e priste Hashimin me orë të tëra për takim, i patakt në sjellje” -Latifi i reagon këshilltarit të Kurtit

  Blerim Latifi, ish-këshilltar i Kadri Veselit, përmes një shkrimi në Facebook, i ka reaguar Këshilltarit të kryeminisitrit në detyrë, Albin…
  2 orë më parë

  Epidemiologu shqiptar, Shkoni në plazh, virusi nuk merret në det, vritet brenda kaq sekondash

  I ftuar në emisionin e mëngjesit “Ditë e Re” në RTV Ora ka qenë epidemiologu shqiptar Ilir Aliahmeti. Ai ka…
  Back to top button
  Close
  Close